Contact usLogin
online-assessment
online-assessment
online-assessment
Hizmet Şartları

LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BU HİZMET ŞARTLARI VE KOŞULLARINI (“Şartlar”) OKUYUN. Bu web sitesine veya bu sitedeki herhangi bir hizmete erişmeye veya bunları kullanmaya devam etmek suretiyle, Şartları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Induslynk Training Services Private Limited ("Şirket"), Mettl Şirketleri için kullanıcılarına bilgi ve çevrimiçi hizmetler sağlamak üzere bu Sitenin sahibi ve kendisi ve dünya çapındaki iştirakleri (topluca "Mettl Şirketleri") adına işletmektedir ("Hizmet“).Şirket zaman zaman bu Şartları değiştirebilir. Buna göre, lütfen bu siteye eriştiğinizde veya bu siteyi kullandığınızda Şartları gözden geçirmeye devam edin. Şartlar/Koşullarda yapılan değişikliklerin yayınlanmasından sonra bu Siteyi veya bu Sitedeki herhangi bir Hizmeti kullanmanız, değiştirilmiş haliyle Şartları/Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Herhangi bir zamanda Şartları kabul etmek istemezseniz, bu Siteyi kullanamazsınız. Sizin tarafınızdan önerilen ve Şartlara/Koşullara ek olan veya bunlarla çelişen tüm şartlar veya koşullar Şirket tarafından açıkça reddedilir ve hiçbir yürürlükte veya yürürlükte olmayacaktır.

1.Kullanım Şartları ve Koşulları için Kullanıcı Onayı. Şartları okuduğunuzu ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Ayrıca şunları kabul edersiniz: (i) Siteden elde edilen herhangi bir verinin (burada tanımlandığı şekilde) Şartlara uygun olarak iletilmesine ilişkin geçerli federal, eyalet, yerel ve yabancı yasa ve düzenlemelere uymayı; (ii) Siteyi yasa dışı amaçlarla kullanmamayı; ve (iii) Siteye bağlı ağlara müdahale etmemek veya bunları bozmamayı kabul edersiniz.
2.Fikri Mülkiyet. Bu web sitesi, metin, içerik, fotoğraflar, video, ses ve grafikler ("Site") dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, uluslararası anlaşmalar ve / veya diğer mülkiyet hakları ve yasalarca korunmaktadır. Site ayrıca geçerli telif hakkı yasası ve diğer yasalar ve anlaşmalar kapsamında toplu bir çalışma veya derleme olarak korunmaktadır. Siteyi oluşturan tüm münferit makaleler, sütunlar ve diğer unsurlar da telif hakkıyla korunan çalışmalardır. Site ile ilişkili ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, ticari takdim şekilleri, logolar, tasarımlar ve sesler Şirket veya üçüncü şahıslara aittir. Geçerli tüm telif hakkı, ticari marka ve diğer yasaların yanı sıra Sitede yer alan ek telif hakkı bildirimlerine veya kısıtlamalarına uymayı kabul edersiniz.
3.İzinli Kullanım; Kullanımda Kısıtlamalar. Siteyi herhangi bir yasa dışı amaç için veya Şartlara aykırı herhangi bir şekilde kullanamazsınız. Siteyi yalnızca sizin ve kendi kuruluşunuzun kullanımı ve menfaati için kullanmayı ve başka bir kişi veya kuruluşa yeniden satış veya başka bir şekilde devir etmemeyi veya bu kişi veya kuruluşların yararına kullanmamayı kabul edersiniz. Sitede yer alan herhangi bir bilgiyi Şirketin işi ile rekabet edebilecek veya zarar verecek şekilde kullanmamayı, aktarmamayı, dağıtmamayı veya elden çıkarmamayı kabul etmektesiniz. Site'nin Şirket ve diğerleri (bazı diğer bilgi kaynakları dahil) tarafından, önemli ölçüde zaman, çaba ve harcama yoluyla geliştirilen ve uygulanan yargı yöntemlerinin ve standartlarının uygulanması yoluyla geliştirildiğini, derlendiğini, hazırlandığını, revize edildiğini, seçildiğini ve düzenlendiğini kabul ediyorsunuz. Şirket ve diğerlerinin değerli fikri mülkiyet ve ticari sırlarını teşkil eder. Bu sözleşmenin süresi boyunca ve sonrasında Şirketin ve Sitedeki haklara sahip olan diğerlerinin mülkiyet haklarını korumayı ve Şirket veya içerik, ekipman veya başka bir şekilde tedarikçileri ("Tedarikçiler") tarafından Kendilerinin ve başkalarının Site'deki sözleşmeye dayalı, kanuni ve genel hukuk haklarını koruma bağlamında yapılan tüm makul yazılı taleplere uymayı kabul edersiniz. Herhangi bir tarafın Siteye yetkisiz erişim veya kullanımından veya Sitenin herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer sözleşme, kanuni veya genel hukuk haklarını ihlal ettiğine dair herhangi bir iddiadan haberdar olur olmaz Şirketi derhal yazılı olarak bilgilendirmeyi kabul edersiniz.
4.Kullanımla ilgili Diğer Kısıtlamalar. SİTENİN HERHANGİ BÖLÜMÜNÜ KOPYALAYAMAZ, ÇOĞALTAMAZ, YENİDEN DERLEYEMEZ, AYRIŞTIRAMAZ, PARÇALAYAMAZ, TERS MÜHENDİSLİĞE TABİ TUTAMAZ, DAĞITAMAZ, YAYINLAYAMAZ, GÖRÜNTÜLEYEMEZ, YÜKLEYEMEZ VE BUNLARI YARATICI ÇALIŞMALAR ÜRETMEK ÜZERE KULLANAMAZSINIZ SİTEDEN MATERYALLERİ İNDİRMENİZ VE / VEYA KİŞİSEL KULLANIMINIZ VEYA KURULUŞUNUZDA KULLANIMINIZ İÇİN MAKUL BİR SAYIDA KOPYAYI YAZDIRMANIZ HARİÇTİR, ŞU ŞARTLA Kİ TÜM KOPYALARIN TÜM TELİF HAKLARINI VE DİĞER MÜLKİYET BİLDİRİMLERİNİ SAKLAMALIDIR..WITHOUT LIMITING YUKARIDAKİLERİN GENELLİĞİNİ SINIRLAMAKSIZIN, SİTEDE DAHİL OLAN ANALİZ VE SUNUM ŞİRKETİN ÖNCEDEN YAZILI ONAYI OLMADAN SİZİN TARAFINIZDAN YENİDEN DAĞITILAMAZ VEYA YAYINLANAMAZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ, ŞİRKETİN TELİF HAKKI VE DİĞER MÜLKİYET HAKLARININ İHLALİDİR. İLAVE OLARAK SİTENİN HİÇBİR KISMINI SATIŞ İÇİN SUNAMAZ VEYA HERHANGİ BİR ORTA ÜZERİNDE DAĞITMAYABİLİRSİNİZ ANCAK HAVA ÜSTÜ TELEVİZYON VEYA RADYO YAYINLARI, BİLGİSAYAR AĞI VEYA KÖPRÜ ÇERÇEVESİNDE DAHA ÖNCE YAZILI KONSER OLMADAN İNTERNET ÜZERİNDE SINIRLI OLMAMALIDIR. SİTE VE SİTEDE BULUNAN BİLGİLER HERHANGİ BİR VERİ TABANI OLUŞTURMAK İÇİN KULLANILAMAZ, YA DA SİTE SİZİN VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN VEYA HERHANGİ BİR VERİTABANININ DAĞITILMASI İÇİN VERİ TABANLARINDA (TÜMÜNÜNDE VEYA HERHANGİ BİR KISMDA) SAKLANAMAZ. SİTEYİ HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA SATILAN VEYA KATKIDA BULUNAN VERİLERİN KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANAMAZSINIZ. BU ŞARTLARDA AÇIKÇA BELİRTİLENLER HARİÇ, SİTEDE GÖRÜNTÜLENEN TİCARİ İSİMLER, TİCARİ MARKALAR, SİTE MARKALARI VE LOGOLARIN HERHANGİ BİRİNİ (TOPLU "İŞARETLER") KULLANAMAZSINIZ. SİTEDE VEYA BAŞKA BİR YERDE GÖRÜNEN HİÇBİR ŞEY, HERHANGİ BİR LİSANS VERMEK ŞEKLİNDE YORUMLANMAYACAK VEYA HERHANGİ BİR MARKAYI KULLANMA HAKKIYLA İLGİLİ HİÇBİR ŞEKİLDE, İTİRAZ HAKKININ ENGELLENMESİYLE İLGİLİ OLARAK OLUŞTURULMAYACAKTIR. SİTEYİ, BUNLARDA BULUNAN BİLGİLERİ VEYA ŞİRKETİN ADI VEYA İŞARETLERİNİ İSTENMEYEN POSTA VEYA SPAM MATERYALİNDE KULLANMAYACAK VE SİTEYİ KULLANAN HERHANGİ BİR KİŞİYE VEYA KURULUŞA İSTENMEYEN POSTA GÖNDERMEYECEKSİNİZ.
5.İletişim Hizmetleri. Bu site, genel olarak halkla veya bir grupla iletişim kurmanızı sağlamak için tasarlanmış haber grupları, forumlar ve / veya diğer mesaj veya iletişim araçlarını kapsayabilir (topluca "İletişim Hizmetleri"). İletişim Hizmetlerini kullanmak için kayıt olmanız gerekebilir. Kaydınızın bir sonucu olarak şifrenizin gizliliğini korumayı ve başka herhangi bir kişi veya kuruluşa ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Şifrenizin gizliliğini korumaktan tamamen sorumlu olduğunuzu ve bu tür bir ihlalden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan zararlar da dahil olmak üzere bu yükümlülüğün ihlalinden, bunlarla sınırlı olmamak üzere, sorumlu olacağınızı kabul edersiniz. Şifrenizle gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Parolanızın risk altına girdiğine inanmak için herhangi bir nedeniniz varsa, derhal Şirket ile iletişime geçmeyi de kabul edersiniz.

Yasallığı, güvenilirliği, uygunluğu, orijinalliği ve telif hakkı dahil olmak üzere İletişim Hizmetleri aracılığıyla gönderdiğiniz veya başka şekilde gönderdiğiniz her türlü içerikten sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. İletişim Hizmetlerini yalnızca belirli İletişim Hizmeti ile ilgili ve uygun olan mesajlar ve materyaller göndermek, göndermek ve almak için kullanmayı kabul edersiniz. Örnek olarak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bir İletişim Hizmetini kullanırken aşağıdakileri yapmayacağınızı kabul edersiniz:

 • Başkalarını karalamak, taciz etmek, gizlice takip etmek, gizlice izlemek, tehdit etmek veya başka bir şekilde yasal haklarını (gizlilik ve tanıtım hakları gibi) ihlal etmek.
 • Uygunsuz, saygısız, karalayıcı, ihlal eden, müstehcen, uygunsuz veya yasadışı konu, isim, malzeme veya bilgileri yayınlamak, göndermek, yüklemek, dağıtmak veya yaymak.
 • Fikri mülkiyet yasalarıyla (veya aleniyetin mahremiyet haklarıyla) korunan yazılım veya diğer materyalleri içeren dosyaları, bunlarla ilgili haklara sahip olmadığınız veya bunları denetlemediğiniz durumlarda veya gerekli tüm izinleri almadıysanız yüklemek.
 • Virüsler, bozuk dosyalar veya başka bir bilgisayarın çalışmasına zarar verebilecek diğer benzer yazılım veya programları içeren dosyaları yüklemek.
 • İletişim Hizmeti özellikle bu tür mesajlara izin vermediği sürece, herhangi bir ticari amaçla herhangi bir mal veya hizmeti satma veya satın alma teklif yapmak veya reklamını vermek.
 • Anketler, yarışmalar, piramit şemaları veya zincir mektuplar yürütmek veya iletmek.
 • Bir İletişim Hizmetinin başka bir kullanıcısı tarafından yayınlanan, bildiğiniz veya makul olarak bilmeniz gereken, yasal olarak bu şekilde dağıtılamayacak herhangi bir dosyayı indirmek.
 • Yüklenen bir dosyada bulunan yazılımın kaynağı veya kaynağı veya diğer materyallerin yazar atıflarını, yasal veya diğer uygun bildirimleri veya mülkiyet atamalarını veya etiketlerini tahrif etmek veya silmek.
 • Başka herhangi bir kullanıcının İletişim Hizmetlerini kullanmasını ve bunlardan yararlanmasını kısıtlamak veya engellemek.
 • Herhangi bir belirli İletişim Hizmeti için geçerli olabilecek herhangi bir davranış kuralını veya diğer düzenlemeleri ihlal etmek.
 • Rızaları olmadan e-posta adresleri dahil başkaları hakkında bilgi temin etmek veya toplamak.
 • Yürürlükteki yasaları veya düzenlemeleri ihlal etmek.

Şirketin İletişim Hizmetlerini izleme yükümlülüğü yoktur. Fakat Şirket, bir İletişim Servisine gönderilen materyalleri gözden geçirme ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir materyali kaldırma hakkını saklı tutar. Şirket, herhangi bir nedenle herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda İletişim Hizmetlerinden herhangi birine veya tümüne erişiminizi sonlandırma hakkını saklı tutar.

Şirket, bu Site aracılığıyla topladığı kişisel bilgileri kendi Gizlilik Bildirimine uygun olarak yönetecektir. Gizlilik Bildirimine uygun olarak Şirket, yürürlükteki herhangi bir yasa, düzenleme, yasal işlem veya hükümet talebini yerine getirmek için gereken bilgileri ifşa etme veya herhangi bir bilgi veya materyali düzenleme, yayınlamayı reddetme veya kaldırma hakkını her zaman tamamen veya kısmen Şirketin takdirine bağlı olarak saklı tutar.

Şirket, kendisine sağladığınız materyallerin sahipliğine dair hak iddia etmez (geri bildirim ve öneriler dahil) veya herhangi bir İletişim Hizmetine (topluca "Gönderimler") göndermez, yüklemez, girmez veya bunları göndermez; fakat, Gönderinizi yayınlayarak, yükleyerek, girerek, sağlayarak veya göndererek Şirkete, bağlı şirketlerine, alt lisans sahiplerine ve bu Sitenin diğer kullanıcılarına Gönderinizi, haklar dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, işletmelerinin çalışmasıyla bağlantılı olarak gönderiminizi kopyalamak, dağıtmak, iletmek, halka açık olarak görüntülemek, halka açık olarak gerçekleştirmek, yeniden üretmek, düzenlemek, tercüme etmek ve yeniden biçimlendirmek; ve gönderinizle bağlantılı olarak adınızı yayınlamak ve kullanmak için izin vermiş oluyorsunuz.

Burada belirtildiği üzere Gönderinizin kullanımına ilişkin olarak hiçbir bedel veya tazminat ödenmeyecektir. Şirket, sağlayabileceğiniz herhangi bir Gönderiyi yayınlama veya kullanma yükümlülüğü altında değildir ve Şirketin tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir Gönderiyi herhangi bir zamanda kaldırabilir veya düzenleyebilir.

Gönderinizi yayınlayarak, yükleyerek, girişini yaparak, sağlayarak veya göndererek, bu bölümde açıklanan Gönderinizin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya bunlarla sınırlı olmamak üzere, sağlamanız, yayınlamanız için gerekli tüm haklar dahil, Gönderimlere/sunduklarınıza dair karşıya yükleyin, girin veya gönderin.

6.Lisans. Siteyi Koşullara uygun olarak kullanma sınırlı hakkı dışında Site ve içerdiği materyaller ile ilgili hiçbir hak veya lisans almamaktasınız.
7.Linkler ve Çerçeveler. Şirket, Sitenin önbelleğe alınmasını, bu Siteye yetkisiz hiper-metin bağlantılarını ve bu Sitede bulunan materyallerin çerçevelenmesini (framing) yasaklar. Şirket, herhangi bir yetkisiz bağlantı veya çerçeveyi devre dışı bırakma hakkını saklı tutar ve özellikle bu Siteye bağlanan diğer İnternet sitelerinin içeriğiyle ilgili herhangi bir sorumluluğu reddeder. Siteye bağlanan diğer internet sitelerinin kendi kullanım koşulları ve gizlilik politikaları mevcuttur. Siteye bağlı diğer İnternet sitelerine erişim riski size aittir ve Şirket bu tür web siteleri ile ilgili her türlü sorumluluğu açıkça reddeder.
8.Link verme. Şirketin özel, yazılı izni olmadan, bu Siteye, ana sayfaya veya ana sayfadan bir veya birkaç seviye aşağıda bulunan başka bir sayfaya ("derin bağlantı") özellikle bağlantı veremezsiniz veya bu sitenin içeriğini başka bir web sitesinde ("çerçeve") ortaya çıkarmak veya sunmanıza izin verilmez.
9.Saklı Haklar. Sırlar, patentler, telif hakları, ticari isimler, ticari markalar, hizmet markaları, veri-tabanları, teknik bilgiler ve diğer mülkiyet haklarıyla ilgili tüm mevcut ve gelecekteki haklar, yerel veya yabancı herhangi bir devlet kurumunun kanunları kapsamında haklar dahil olmak üzere ve Site ile ilgili tüm başvurulara ve kayıtlara ("Fikri Mülkiyet Hakları"), sizinle Şirket arasında olduğu gibi, her zaman Şirketin yegane ve münhasır mülkü olacak ve bu şekilde kalacaktır. Siteye ilişkin mevcut ve gelecekteki tüm haklar (Siteyi ve Sitenin herhangi bir bölümünü herhangi bir mevcut veya gelecekteki teknolojiden yararlanma hakkı dahil) Şirkete aittir.
10.Feragat ve sorumluluk sınırı. Bu sitede yer alan bilgiler, kapsanan konulara sadece genel bir bakış sağlar ve herhangi bir bireysel durumla ilgili tavsiye olarak verilmeyi amaçlamaz ve bu nedenle bunlara güvenilmemelidir. Belirli konularda profesyonel danışmanınıza danışmalısınız

Siteyi kullanımınızın riskinin tamamen size ait olduğunu kabul etmektesiniz ve Sitenin ve içeriğin, hizmetlerin, malların veya reklamların ("Unsurlar") dahil fakat bunlarla sınırlı olmayan her şeyin "OLDUĞU GİBİ". "ve" MEVCUT OLDUĞU GİBİ "temeli, açık veya zımni, zımni beyanlar, garantiler veya satılabilirlik koşulları dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Site ve Öğeler ile ilgili herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın, ihlal, mülkiyet, belirli bir amaç veya kullanım için uygunluk, performans, kullanılabilirlik, zamanlama, doğruluk veya eksiksizlik yönünden garantiler verilmeksizin sunulduğunu kabul ediyorsunuz. Şirket, Sitenin ekipmanınızla uyumlu olduğunu veya hatasız veya virüs, solucan veya "Truva atları" içermediğini garanti etmez ve bu tür yıkıcı özelliklerin bir sonucu olarak uğrayabileceğiniz herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Şirketin, Tedarikçilerinin ve üçüncü taraf temsilcilerinin aşağıdakiler için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğü olmayacağını kabul edersiniz: (i) Şirketin, çalışanlarının, alt yüklenicilerinin, acentelerinin, Tedarikçilerinin ihmalinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya hasar (Site ile alakalı kapsamda); veya (ii) Bilgisayar ekipmanınızın neden olduğu veya Siteyi bu tür bir ekipman üzerinde kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir hata, yanlışlık, ihmal, gecikme veya Sitedeki diğer herhangi bir arıza ile ilgili herhangi sorumluluğunun olmayacağını kabul etmektesiniz.

Site dışındaki web sitelerinden veya web sitelerine verilen bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak içindir. Şirket marsh.com sitesinden veya bu siteye bağlantı verilen hiçbir siteyi, bu sitelerin içeriğini, burada adı geçen üçüncü şahısları veya bunların ürün ve hizmetlerini gözden geçirmez, onaylamaz, tasdik etmez veya kontrol etmez ve sorumlu değildir. Başka bir siteye bağlantı vermek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve Şirket, bağlantıyla bağlantılı herhangi bir zarardan sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. Siteye bağlanabilecek diğer web sitelerinin, hizmetlerin, malların veya reklamların içeriği Şirket tarafından konulmaz veya kontrol edilmez. İndirilebilir yazılım sitelerine bağlantılar yalnızca pratiklik sağlamak içindir ve Şirket, yazılımın indirilmesiyle ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir zorluk veya sonuçtan sorumlu veya yükümlü değildir. Bu nedenle Şirket, Siteye bağlanabilecek veya Sitede reklamı yapılabilecek diğer web sitelerinin, hizmetlerin veya malların kullanılabilirliğinden, içeriğinden veya doğruluğundan sorumlu değildir. Şirket: (a) Sitede veya Siteye sağlanan bağlantıların kullanımına ilişkin olarak açık veya zımni herhangi bir garanti vermez; (b) Siteye bağlanabilecek diğer web sitelerinin, hizmetlerin, malların veya reklamların doğruluğunu, eksiksizliğini, kullanışlılığını veya yeterliliğini garanti etmez; veya (c) Siteye bağlanabilecek diğer web sitelerinin, hizmetlerin, malların veya reklamların açık veya zımni herhangi bir onayını vermez. Şirket ayrıca, Siteye erişmek için kullandığınız telefon hatlarının ve ekipmanın güvenilirliğinden veya sürekli kullanılabilirliğinden sorumlu değildir. Şirketin ve / veya Siteye katkıda bulunan üçüncü tarafların, içeriklerine Koşullar uyarınca erişilmesini istedikleri zaman engellemeyi veya yasaklamayı seçebileceklerini anlamaktasınız.

11.Sorumluluk Sınırı. ŞİRKET, TEDARİKÇİLERİ VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF TEMSİLCİLERİNİN İHMALLER DAHİL ANCAK SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR KOŞUL ALTINDA SİZE VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF TEMSİLCİLERİNİN DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, SONUÇ, ÖZEL VEYA CEZA DURUMUNDA DOĞRUDAN, DOLAYLI, TESADÜFİNDEN HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA KARŞI SORUMLU OLMAYACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. ŞİRKETİN YETKİLİ TEMSİLCİSİNE ÖZEL OLARAK SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BAĞLANTI VEYA GELİR VEYA BEKLENEN KAR VEYA İŞ KAYBI UNSURLARININ KULLANILMAMASINDAN KAYNAKLANAN BU ZARARLARIN OLASILIĞI VEYA SINIRLI OLMAYAN ANCAK KAYBI OLMAYAN HÜKÜMLER HAKKINDA TAVSİYE EDİLMİŞTİR. BU SORUMLULUK SINIRLAMASI, KULLANICI EKİPMANLARINI ETKİLEYEN VİRÜSLERİN İLETİMİNİ, MEKANİK VE ELEKTRONİK EKİPMAN YA DA İLETİŞİM HATLARININ, YETKİSİZ ERİŞİM VEYA HERHANGİ BİR KUVVET YÖNETİMİNİ ETKİLEYEN VİRÜSLERİ KAPSAR. ŞİRKET SİTEYE SÜREKLİ, KESİNTİSİZ VEYA GÜVENLİ ERİŞİMİ GARANTİ ETMEMEKTEDİR. BAZI YETKİLİ YARGI BÖLGELERİ BELİRLİ ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU DURUMDA YUKARIDAKİ İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. ÜLKEDEN ÜLKEYE DEĞİŞEN BAŞKA HAKLARINIZ OLABİLİR. BU YARGI ALANLARINDA GEÇERLİ YASALARIN UYGULANMASININ SONUCUNDA SAHİP OLABİLECEĞİNİZ HAKLAR, BU SORUMLULUK REDDİNDEN ETKİLENMEYECEKTİR.
12.Beyanlar ve Taahhütler.Aşağıdakileri beyan, garanti ve taahhüt etmektesiniz: (i) bu anlaşmayı yapma gücüne ve yetkisine sahip olduğunuzu; (ii) yürürlükteki yasalara göre yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler oluşturabileceğinizi; (iii) burada verilen hakları herhangi bir yasadışı amaç için kullanmayacağınızı; ve (iv) Siteyi yalnızca bu Koşullarda belirtildiği şekilde kullanacağınızı.
13.Tazmin. Şirket ve çalışanlarını, temsilcilerini, Tedarikçilerini ve acentelerini, kullanımınıza dayalı veya aşağıdakilerle bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir iddia, dava, eylem veya diğer işlemlere karşı masrafları size ait olmak üzere tazmin etmeyi, savunmayı ve bunlardan zarar görmemesini kabul edersiniz. Bunlar, Site veya Sitedeki bağlantılar dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere: (i) sizin kullanımınız veya bilgisayarınızın Siteyi kullanması; (ii) sizin veya bilgisayarınızı kullanan herhangi birinin Şartlar/Koşullar'ı ihlal etmesi; (iii) Sitenin sizin tarafınızdan veya bilgisayarınızı kullanan biri tarafından herhangi bir kullanımının herhangi bir üçüncü şahsın herhangi bir fikri mülkiyet hakkını (burada tanımlandığı şekilde) veya herhangi bir kişilik veya tanıtım hakkını ihlal ettiği, iftira veya karalayıcı olduğu veya başka bir şekilde yaralanmaya yol açtığı iddiası veya herhangi bir üçüncü şahsa zarar; (iv) Sitenin sizin tarafınızdan veya bilgisayarınızı veya şifrenizi kullanan biri tarafından herhangi bir şekilde silinmesi, eklenmesi, eklenmesi veya değiştirilmesi veya izinsiz kullanılması; veya (v) burada yer alan tarafınızca yapılan herhangi bir yanlış beyan veya beyan, garanti veya sözleşmenin ihlalini kapsar ve bunlarla sınırlı değildir. Bu tür bir iddia, dava, hukuk süreci veya mahkeme ile ilgili veya bunlarla bağlantılı olarak veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm masrafları, zararları ve giderleri (makul avukatlık ücretleri dahil) ve maliyetleri ödemeyi kabul edersiniz.
14.Fesih. Siz veya Şirket, bu Koşulları herhangi bir zamanda ve derhal geçerli olacak şekilde gerekçeli olarak veya neden olmaksızın feshedebilir. Siteyi kullanmayı bırakarak ve Siteden elde ettiğiniz tüm materyalleri imha ederek feshedebilirsiniz. Şirket, kendi takdirine bağlı olarak, bu Koşulların herhangi bir hükmüne uymadığınızı belirlerse, bu Koşullar Şirketten bildirimde bulunmaksızın derhal feshedilecektir. Sizin tarafınızdan veya Şirket tarafından fesih ihbarı üzerine, Siteden elde edilen tüm materyalleri ve bunların kopyalarını derhal imha etmelisiniz. 2, 3, 7, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19 ve 21. Bölümler, bu Koşulların herhangi bir şekilde feshedilmesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.
15.Uygulanacak Kanun. Bu Koşullar, hukuki ihtilaf ilkeleri yürürlüğe girmeden Hindistan kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu sözleşmeden kaynaklanan herhangi bir yasal işlemle ilgili olarak Yeni Delhi, Hindistan'da bulunan mahkemelerin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı ve bu tür mahkemelerde mahkeme yerinin uygunluğuna veya uygunluğuna ilişkin herhangi bir itirazdan feragat etmeyi kabul edersiniz.
16.Hindistan dışında Erişim. Eğer siteye Hindistan dışından erişmeyi seçerseniz, yabancı ve yerel yasalara uymaktan sorumlusunuz. Şirket, bu tür hizmetlerin veya yararların sağlanmasının yürürlükteki yasaları ihlal etmesi veya Şirketi veya iştiraklerini BM Güvenlik Konseyi Kararları veya diğer ticari veya ekonomik yaptırımlar, yasalar veya düzenlemeler kapsamında herhangi bir yaptırım, yasaklama veya kısıtlamaya maruz bırakması durumunda hizmet sunmayacak veya herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Siteyi kullanarak, tüm yerel ve yabancı yasalara uygun olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz.
17.Çeşitli Konular. Resmi Yazışmalar posta yoluyla şu adrese gönderilmelidir:

Induslynk Training Services Private Limited

Mettl, Plot No. 85, Sector 44,

Gurgaon, Haryana, India/Hindistan, 122003

18.Bu Sitenin belirli alanları ilave kullanım koşullarına tabidir. Bu tür alanları veya herhangi bir bölümünü kullanarak, bu tür alanlar için geçerli olan ek kullanım koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz.
19.Bölünebilirlik. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu hüküm bu Koşulların geri kalanından ayrılmış sayılacak ve kalan hükümlerin yasallığını, geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
20.Devrin/Temliğin olmaması. Bu Şartların hükümleri, her bir Şirket ve onun halefleri ve vekilleri ve ilgili kişiler ile sizin ve mirasçılarınız, vasileriniz, yöneticileriniz, halefleriniz, izin verilen atamalarınız ve kişisel temsilcilerinizin yararına olacak ve bunları bağlayıcı olacaktır. Şirketin tamamen kendi takdirine bağlı olarak alıkonulabilecek önceden Şirketin açık yazılı izni olmadan bu Şartları veya bu Koşullar kapsamındaki hak ve yükümlülüklerinizi devredemezsiniz. Şirket, bu Koşulları ve bu Koşullar kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini sizin rızanız olmadan devredebilir
21.Feragatin Olmaması. Taraflardan herhangi birinin bu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirirken diğer tarafın herhangi bir ihlali veya temerrüdü, devam eden bir ihlal veya temerrüt veya başka herhangi bir ihlale rıza veya feragat olarak kabul edilmeyecek veya bu tarafın veya diğer yükümlülüklerinin temerrüdü bu şekilde yorumlanmayacaktır. Yazılı olmadıkça ve her iki tarafça imzalanmadıkça hiçbir onay veya feragat geçerli olmayacaktır.
22.Telif hakkı. Telif Hakkı. Telif hakkı ihlali iddiaları bildirimine şu adresten ulaşılabilir: Induslynk Training Services Private Limited, Mettl, Plot No. 85, Sector 44, Gurgaon, Haryana, India (Hindistan), 122003, Attn: Legal Department/Hukuk İşlerinin dikkatine

Eğer Sitede telif hakkıyla korunan çalışmanızı ihlal eden herhangi bir içerik olduğuna inanıyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgileri Şirkete verin;

 • telif hakkının sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;
 • ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkı olan bir çalışmanın bir açıklaması;
 • ihlalde bulunduğunu iddia ettiğiniz materyalin bu Sitede bulunduğu yere dair bir açıklama;
 • adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;
 • ihtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir kanaatiniz olduğuna dair bir beyan; ve
 • Bildiriminizde yer alan yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahipleri adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan beyanda bulunma cezası kapsamında yaptığınız bir beyan.